Ман Сіті без Зінченка не обіграв Саутгемптон, легка перемога Ліверпуля

Футбол 19:25 - 18 вересня 2021

Слабка гра від команди Пепа Гвардіоли

Сьогодні відбулися 5 матчів 5-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті на своєму полі не зумів переграти Саутгемптон (0:0). Команда Пепа Гвардіола вкрай слабо атакувала, а гості навіть мали кілька відмінних можливостей для голу. У компенсований час Рахім Стерлінг зумів відправити м'яч у ворота, але гол відмінили через офсайд.

Український лівий захисник Ман Сіті Олександр Зінченко пропускав матч через пошкодження.

А ось Ліверпуль на своєму полі впевнено розібрався з Кристал Пелас (3:0). У кінцівці першого тайму відзначився Садіо Мане, а після перерви перемогу команди Юргена Клоппа закріпили Мохамед Салах і Набі Кейта.

Другу перемогу поспіль вдалося здобути багатостраждальному Арсеналу Мікеля Артети. На цей раз "каноніри" мінімально обіграли Бернлі завдяки голу Мартіна Едегора зі штрафного.