Дубль Голанда приніс Боруссії Д перемогу над Уніоном

Футбол 20:29 - 19 вересня 2021

Норвежця не зупинити

Боруссія Д на своєму полі переграла Уніон (4:2) в матчі 5-го туру Бундесліги.

Дортмундська Боруссія провела ударний перший тайм. На 10-й хвилині блискучим ударом з кута штрафного майданчика під перекладину пробив Раффаель Геррейру, а на 24-й Ерлінг Голанд забив ударом головою після подачі Тома Меньє. А вже в самому дебюті другого тайму Марко Фрідріх переправив м'яч в свої ворота після прострілу Марко Ройса - 3:0.

Але Уніону несподівано вдалося повернутися в гру. На 57-й хвилині Марко Крузе реалізував пенальті, а на 81-й Андреас Фогльзаммер відзначився після подачі з кутового.

Здавалося, що берлінці перехоплять ініціативу і спробують зрівняти рахунок, але вже на 83-й хвилині все той же Голанд неймовірним ударом в падінні перекинув голкіпера Андреаса Люті.

Боруссія Д набрала 12 очок і піднялася на проміжне друге місце. Уніон з 6-ма балами йде восьмим.

Бундесліга. 5-й тур

Боруссія Дортмунд - Уніон 4:2
Голи: Геррейро (10), Голанд (24, 83), Фрідріх (аг, 52) - Крузе (пен, 57), Фогльзаммер (81)

Боруссія Д: Кобель, Меньє, Хуммельс (Понграчіч, 89), Аканджі, Геррейру, Вітцель, Дауд (Азар, 84), Беллінгем, Ройс (Мукоко, 89), Мален (Вольф, 73), Голанд

Уніон: Люте, Рюерсон, Кнох, Фрідріх, Баумгартль (Ендо, 77), Гіссельманн, Хедіра (Харагуті, 71), Озтуналі (Тойхерт, 55), Премель, Крузе (Фогльзаммер, 77), Авонійі (Беренс, 55)