Реабілітувалися за фіаско в Норвегії. Зоря розгромила Чорноморець

Футбол 21:31 - 19 вересня 2021

Упевнена перемога команди Скрипника

Сайт УПЛ

Зоря на своєму полі розбила Чорноморець (3: 0) в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на другій хвилині луганчани вийшли вперед завдяки голу Владислава Кабаєва, а в кінцівці тайму з пенальті відзначився Олександр Гладкий.

Крапку в матчі вже на 88-й хвилині поставив Аллахьяр Сайядманеш.

Нагадаємо, посеред тижня Зоря програла норвезькому Буді-Глимт з рахунком 1: 3 в 1-му турі групового етапу Ліги конференцій.

З 14 очками в активі команда Скрипника посідає сьоме місце в УПЛ. Чорноморець 5 балами йде аж 14-м.