Футбол 23:47 - 19 вересня 2021

Команда Маурісіо Почеттіно вирвала перемогу у компенсований час

ПСЖ

Getty Images / by John Berry

Домашня гра 6-го туру французької ліги 1 склалася для гравців ПСЖ непросто. У дебюті другого тайму вони пропустили гол, та виявилися у ролі наздоганяючих. Відігралися парижани на 66-й хвилині, коли Неймар реалізував пенальті, призначений після допомоги арбітру з боку ВАР. 1:1.

Бути б нічиєї, але у компенсований час з передачі Неймара переможним для ПСЖ голом розродився Ікарді. 2:1.

У таблиці чемпіонату Франції ПСЖ займає 1 місце з 18 очками. Ліон на 9 позиції, маючи 8 пунктів.