Футбол 00:09 - 20 вересня 2021

"Вершкові" добилися гостьової перемоги у 5-му турі чемпіонату Іспанії

Реал

Getty Images / by David S. Bustamante

Більше години ігрового часу матчу на "Местальї" зберігалися стартові нулі. Лише на 66-й хвилині господарі зусиллями Дуро домоглися успіху та повели у рахунку. 1:0.

Все у поєдинку кардинально змінилося, починаючи з 86-ї хвилині. Спочатку рахунок зрівняв Вінісіус Жуніор, а через дві хвилини відзначився Бензема. 2:1 - Реал відсвяткував вольову перемогу, набрав 13 очок та утримує за собою 1 місце у таблиці Прімери. Валенсія на 3 позиції, маючи 10 пунктів.