Гол Араухо на останніх хвилинах дозволив Барселоні піти від поразки проти Гранади

Футбол 23:59 - 20 вересня 2021

Крісло під Куманом захиталося ще сильніше

Барселона на своєму полі не зуміла обіграти Гранаду (1: 1) в матчі 5-го туру Ла Ліги.

Вже на другій хвилині Гранаді вдалося вийти вперед. Після подачі Серхіо Ескудеро головою з кількох метрів точно пробив Домінгуш Дуарте.

Піти від поразки Барселона змогла лише на 90-й хвилині, коли в результаті подачі з кутового відзначився центральний захисник Роналд Араухо.

У 4 матчах команда Рональда Кумана набрала лише 8 очок і посідає сьоме місце. Але у неї є одна гра в запасі. Гранада з 3 балами йде 17-й.