День в історії. Шість років тому Левандовскі забив 5 голів за 9 хвилин

Футбол 18:27 - 22 вересня 2021

В шоці був навіть Гвардіола

Getty Images. Роберт Левандовскі

22 вересня 2015 року, рівно шість років тому, супербомбардир Баварії Роберт Левандовскі став автором унікального досягнення.

У матчі 6-го туру чемпіонату Німеччини проти Вольфсбурга (5:1) польський нападник забив п'ять голів за дев'ять хвилин. Це найшвидший пента-трик в історії футболу.

Цікаво, що в тій гры Левандовскі вийшов на заміну в перерві замість Тьяго Алькантари. На той момент мюнхенці поступалися в рахунку 0:1, але поляк перевернув хід гри.

Реакція Пепа Гвардіоли на п'ятий м'яч Левандовскі, який тоді тренував Баварію, стала справжнім мемом.

On this day in 2015, Robert Lewandowski scored FIVE goals in NINE minutes for Bayern Munich vs. Wolfsburg.