Маріуполь по пенальті обіграв Волинь у Кубку України

Футбол 19:55 - 22 вересня 2021

Приазовці перемогли лише у "лотереї"

Маріуполь

Прес-служба Маріуполя / автор невідомий

На 21-й хвилині матчу, який пройшов у Луцьку під акомпанемент безперервного дощу, господарі залишилися в меншості - з поля у їх складі був вилучений Цюпа. Незважаючи на чисельну більшість, гостям з Маріуполя здобути перевагу не вдалося ані до перерви, ані до кінця основного часу зустрічі.

Суперники продовжили з'ясування відносин у додатковий час. Однак і в ньому голам не судилося відбутися. У підсумку все вирішили післяматчеві 11-метрові удари. 6:5 - маріупольці здобули в них перемогу. Її команді Остапа Маркевича приніс голкіпер Турбаєвський. Він у останній серії парирував удар Рябова, а його партнер Світюха зміг переграти з "точки" Коркодіма.