Верес в меншості пройшов Оболонь у 1/16-й Кубка України

Футбол 21:06 - 22 вересня 2021

Рівненська команда перемогла в столиці

Оболонь - Верес

Афіша Вереса

На полі київського стадіону "Оболонь-Арена" розв'язка у протистоянні місцевих "пивоварів" та гостей з Рівного наступила на останніх хвилинах. До них суперники підійшли у нерівних складах. Ще у компенсований час першого тайму у Вереса з поля був вилучений Гечев. Втім, господарі у другому таймі чисельною перевагою не скористалися, та за це поплатилися.

На 81-й хвилині у ворота Оболоні був призначений 11-метровий. Шестаков з "точки" голкіпера киян не переграв, проте вчасно зіграв на добиванні. 1:0 - Верес вийшов до 1/8 фіналу.