Довгоочікувана. Ювентус нарешті все ж виграв у Серії А

Футбол 21:32 - 22 вересня 2021

Туринці відсвяткували першу перемогу лише у 5-му турі

Ювентус

Getty Images / by Ciro de Luca

На полы Спеції команда Массіміліано Аллегрі зусиллями Кіна в середині першого тайму домоглася успіху - 1:0. Втім, на 49-й хвилині зустрічі "стара синьйора" вже програвала, але все ж знайшла в собі сили повернутися до гри та вирвати перемогу. Голи К'єза та де Лігта принесли Ювентусу першу у чемпіонаті перемогу. 3:2.

Український півзахисник Спеції Віктор Коваленко допомогти партнерам у матчі не міг, так як він до сих пір знаходиться у клубному лазареті.

У паралельному матчі Салернітана поділила очки з Вероною - нічия 2:2. "Гранатові" вперше в сезоні не програли після чотирьох поразок на старті.

Чемпіонат Італії. 5-й тур

Спеція - Ювентус - 2:

Голи: Кін, 28 (0:1). Гьясі, 33 (1:1). Антісте, 49 (2:1). К'єза, 66 (2:2). Де Лігт, 72 (2:3).

Спеція: Зут, Ам’ян, Ніколау, Хрістов, Бастоні, Феррер, Бурабія (Сала, 77), Маджоре (Сальседо, 85), Джасі, Верде (Манаж, 77), Антісте (Нзола, 77).

Ювентус: Щенсни, Даніло, Бонуччі, де Лігт, Маттіа Де Шильйо (Алекс Сандро, 46), Раб’о (Бернардескі, 67), Бентанкур (Локателлі, 46), Маккенна, К'єза (Кулусевскі, 84), Дибала, Кін (Мората, 59).

Салернітана - Верона - 2:2

Голи: Калініч, 7 (0:1). Калініч, 29 (0:2). Гондо, 45+2 (1: 2). Кулібалі, 76 (2:2).