Наполі розбив Сампдорію і повернув собі лідерство. Нічия Лаціо в Турині

Футбол 21:35 - 23 вересня 2021

Команда Спаллетті ще не втрачала очок

Наполі на виїзді розбив Сампдорію (4:0) в матчі 5-го туру Серії А.

Ще в першому таймі команда Лучано Спаллетті забезпечила собі комфортну перевагу. На десятій хвилині після прострілу з лівого флангу відзначився Віктор Осімхен, а на 39-й хвилині Фабіан Руїс забив більярдним дальнім ударом.

Після перерви все той же Осімхен зробив рахунок 3:0 в результаті передачі Ірвінга Лосано з правого флангу, а Пьотр Зьелінскі поставив крапку потужним ударом метрів з 15.

Наполі виграв всі п'ять стартових матчів сезону і лідирує в турнірній таблиці. Сампдорія з 5 балами йде на 13-й позиції.

У паралельному матчі Лаціо лише в кінцівці уникнув поразки в матчі з Торіно. На 76-й хвилині Марко Пьяца відкрив рахунок ударом головою, але на першій компенсованій хвилині Чіро Іммобіле відзначився з пенальті.

Лаціо не зміг виграти вже в третьому матчі поспіль. З 8 очками в активі команда Мауріціо Саррі посідає сьоме місце. Торіно з 7 балами розташувався на 10-й позиції.