Спортинг виграв завдяки голу на 8-й компенсованій хвилині. Важка перемога Порту

Футбол 01:12 - 25 вересня 2021

Переслідувачі Бенфіки Яремчука провели не найкращі свої матчі

Сьогодні відбулися два матчі 7-го туру чемпіонату Португалії за участю Спортинга і Порту.

Лісабонський клуб з великими труднощами зумів удома обіграти Марітіму (1:0). Єдиний м'яч з пенальті Педро Порро забив вже на восьмий компенсованій хвилині.

Також непростою вийшла й перемога Порту на виїзді проти Жил Вісенте. На дев'ятій хвилині Мехді Таремі вивів Порту вперед дивним голом з центру поля, але на 24-й хвилині Ліно зрівняв рахунок з пенальті. У підсумку перемогу гостям на самих останніх хвилинах приніс Сержіо Олівейра, якому вдався ідеальний удар зі штрафного прямо в "дев'ятку".

Тим самим Порту і Спортинг до одного очка скоротили відставання від Бенфіки, за яку грає українець Роман Яремчук. Але у "орлів" є в запасі завтрашній матч проти Віторії Гімарайнш.