Футбол 17:59 - 25 вересня 2021

Даніель Мальдіні ударно дебютував в "старті" "россонері"

Мілан

Getty Images / by Gabriele Maltinti

19-річний гравець, який є сином легендарного захисника Паоло Мальдіні та онуком не менш легендарного гравця та тренера "червоно-чорних" Чезаре Мальдіні, у матчі 6-го туру Серії А проти Спеції вперше з'явився у стартовому складі Мілана. Цю подію він зазначив голом на початку другого тайму. 1:0.

Господарі зустрічі зі Спеції змогли відігратися на 80-й хвилині, але через сім хвилин гол у виконанні Браїма Діаса повернув Мілану перевага та приніс перемогу - 2:1.

У турнірній таблиці чемпіонату Італії Мілан вийшов на перше місце з 16 очками. Другим йде Наполі (15 пунктів), у якого одна гра в запасі.