Гол Малиновського і два доленосних рішення VAR. Аталанта і Інтер в неймовірному матчі зіграли внічию

Футбол 21:13 - 25 вересня 2021

Вже у вівторок Інтер зіграє з Шахтарем

Аталанта на виїзді зіграла внічию з Інтером (2:2) в матчі 6-го туру Серії А.

Вже на п'ятій хвилині чемпіони Італії вийшли вперед. Ніколо Барелла виконав класну передачу з флангу, а Лаутаро Мартінес в падінні вонзив м'яч в ворота.

Але потім за справу взявся українець Руслан Малиновський. На 30-й хвилині він зрівняв рахунок шикарним дальнім ударом, а через вісім хвилин його постріл парирував Самір Ханданович, а Рафаель Толой виявився першим на добиванні.

Малиновський був кращим гравцем на полі, але на 62-й хвилині Джан П'єро Гасперіні випустив замість нього Йосипа Ілічича.

Кінцівка матчу вийшла просто вогнянною. На 71-й хвилині Едін Джеко зробив рахунок 2:2, а на 85-й після перегляду VAR Інтер отримав право на пенальті, але Федеріко Димарко пробив в поперечину.

На 88-й хвилині форвард Аталанти Роберто Пікколі ударом з розвороту зумів забити, але взяття воріт було скасовано через те, що під час атаки м'яч покинув лицьову лінію.

Інтер з 14 очками займає третє місце. У Аталанти 11 балів і вона йде п'ятою.

У вівторок, 28 вересня, Інтер на виїзді зіграє проти Шахтаря в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.