Футбол 21:27 - 25 вересня 2021

Команді Юргена Клоппа трохи не вистачило для перемоги

Ліверпуль

Getty Images / by Clive Rose

На гол гравця Брентфорда Піннока гості з Ліверпуля відповіли влучними ударами Діогу Жоти та Салаха. Однак лондонці незабаром рахунок зрівняли зусиллями Янельта. Втім, через 4 хвилини після цього мети досяг удар Джонса - 3:2. Перемога? Ні!

На 82-й хвилині Брентфорду приніс почесну нічию гол у виконанні Вісси - нічия 3:3.

У таблиці АПЛ Ліверпуль вийшов у одноосібні лідери, маючи 14 очок. За ним йдуть Ман Сіті, Челсі та МЮ, у яких по 13 пунктів.

Чемпіонат Англії. 6-й тур

Брентфорд - Ліверпуль - 3:3

Голи: Піннок, 27 (1:0). Діогу Жота, 31 (1:1). Салах, 55 (1:2). Янельт, 63 (2:2). Джонс, 67 (2:3). Вісса, 82 (3:3).

Брентфорд: Райян, Янссон, Айер, Піннок (Йоргенсен, 43), Генрі, Канос, Нергор (Вісса, 78), Янельт, Оньека (Баптист, 68), Тоуні, Мбемо.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Фабіньо, Джонс (Фірміно, 68), Салах, Мане, Діогу Жота.