Динамо без проблем обіграло Рух і зберегло лідерство

Футбол 21:34 - 25 вересня 2021

Обидва голи команда Луческу забила в першому таймі

Сайт Динамо

Київське Динамо на виїзді переграло Рух (2:0) в матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги.

Всі питання команда Мірчі Луческу зняла ще в першому таймі. На 28-й хвилині з пенальті рахунок відкрив Віктор Циганков, а рівно за 10 хвилин Денис Гармаш у дотик відмінно замкнув простріл від Олександра Тимчика.

Після перерви Динамо не форсувало події і довело справу до перемоги.

Кияни з 25 очками в активі залишаються на першому місці. Рух з 8 балами займає дев'яту позицію

Уже в середу, 29 вересня, Динамо в Мюнхені зіграє проти Баварії в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.