Без Голанда все погано. Боруссія Д мінімально програла в Гладбахе

Футбол 21:50 - 25 вересня 2021

Дортмундці дуже слабо відіграли в атаці

Дортмундська Боруссія на виїзді програла своїм тезок з Менхенгладбаха (0: 1) в матчі 6-го туру Бундесліги.

Єдиний м'яч на 37-й хвилині забив півзахисник Денис Закарія, який скористався рикошетом від Джуда Беллінгема і відмінно пробив з лінії штрафного майданчика.

Через кілька хвилин після пропущеного м'яча "джмелів" в меншості залишив півзахисник Махмуд Дахуд, який за грубий фол отримав другу жовту картку.

Кращий бомбардир Боруссії Д Ерлінг Холанд пропускав матч через м'язового ушкодження.

Боруссія Д з 12 очками займає лише четверте місце. Гладбах з 7 балами поки що йде лише 11-м.