Йовічевич: "Зоря дуже виснажує своїм футболом"

Футбол 11:06 - 27 вересня 2021

Наставник Дніпра-1 - про матч із Зорею

Йовічевіч

Дніпро-1 / автор невідомий

Ігор Йовічевіч заявив, що його команда, не дивлячись на поразку від луганчан 0:4 в 9-му турі УПЛ, заслуговувала хоча б на один гол, але забити його не змогла. Загальну ж перемогу Зорі головний тренер дніпрян назвав заслуженою.

"Коли команда програє, звичайно, будуть претензії. Зоря дуже виснажує своїм футболом, адже дуже багато проводить сильних контратак. Коли вони забивають два голи, у них з'являється дуже сильна впевненість, і вони йдуть далі з великими силами.

У них свій індивідуальний стиль, який не має жодна команда. У нас були дуже хороші моменти у другому таймі, пресингу було багато, заслужили на гол, але його не було, вилученя та далі Зоря знову почала домінувати. Виходить, це короткий аналіз другого тайму", - розповів Йовічевіч.