Брайтон зіграв внічию з Крістал Пелас і упустив можливість піднятися на перше місце

Футбол 23:59 - 27 вересня 2021

"Чайки" відстають від лідера на одне очко

Брайтон на виїзді зіграв внічию з Крістал Пелас (1:1) в заключному матчі 6-го туру АПЛ.

У самій кінцівці першого тайму лондонцям вдалося вийти вперед. З пенальті відзначився лідер команди Вілфрід Заха.

Здавалося, що Крістал Пелас вже не упустить перемогу, але на п'ятій компенсованій хвилині Ніл Мопе вибіг сам на сам з голкіпером і ефектно перекинув його.

Брайтон залишився на шостому місці в АПЛ, але у нього стільки ж очок, скільки у Челсі, Ман Сіті, Ман Юнайтед і Евертона - по 13. Лідирує в лізі Ліверпуль, у якого 14 балів. Крістал Пелас з 6 очками йде на 15-й позиції.