Дежавю. Шахтар знову зіграв у нульову нічию проти Інтера!

Футбол 21:37 - 28 вересня 2021

"Гірники" набрали перші очки в Лізі чемпіонів

Твіттер Шахтаря

Шахтар зумів зіграти внічию з Інтером (0:0) в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Почався матч для Шахтаря зі страшної травми ключового центрфорварда Лассіни Траоре. В ігровому епізоді правий захисник Інтера Дензел Думфріс всією вагою впав на ногу 20-річного форварда і переломив її. Буркініець покинув поле за допомогою носилок, а замість нього на поле вийшов Тете.

Але навіть без номінального центрфорварда відмінні можливості для голи були у Манора Соломона, Алана Патріка і все того ж Тете.

У складі Інтера в першому таймі ледь не забив Ніколо Барелла, але його дальній удар прийняла на себе поперечина. Також після кутового з декількох метрів ледь не забив Едін Джеко.

Після перерви Шахтар продовжував упевнено контролювати м'яч, а найкращий момент для взяття воріт був у Педріні. Додо виконував простріл, а удар новачка "гірників" з двох метрів примудрився заблокувати Мілан Шкріньяр.

У самій кінцівці гри два неймовірних сейва зробив Андрій Пятов. Спочатку він потягнув дальній удар Хоакіна Корреа, а потім врятував після удару Стефана де Врея після кутового.