Футбол 23:55 - 28 вересня 2021

Аргентинець відзначився прем'єрним паризьким голом

Мессі

УЄФА / автор невідомий

На 8-й хвилині матчу 2-го туру Ліги чемпіонів між ПСЖ та Манчестер Сіті господарів вивів вперед Гуйє. Його гол довгий час залишався єдиним у матчі, поки на 74-й хвилині Мессі не вдався відмінний удар з лінії штрафної у праву дев'ятку. Цей гол став для Ліонеля першим у формі паризького колективу. 2:0 - французи обіграли "городян",та з 4 очками у активі разом із Брюгге вийшли у лідери групи А.

Бельгійці, в свою чергу, у паралельному матчі змогли на виїзді переграти РБ Лейпциг - 2:1.