Атлетіко на останніх секундах обіграв Мілан. Ліверпуль розгромив Порту

Футбол 00:23 - 29 вересня 2021

Драматичний матч на Сан-Сіро

Сьогодні відбулися матчі 2-го туру Ліги чемпіонів в Групі В.

Драматичну перемогу на полі Мілана здобув Атлетіко (2:1). На 20-й хвилині після тривалого розіграшу кутового Мілану вдалося відкрити рахунок. Краще за всіх в карній зоні розібрався Рафаел Леау.

Але вже через дев'ять хвилин Мілан залишився в меншості. Другу жовту картку за грубий фол отримав Франк Кессіє.

В результаті чисельною перевагою Атлетіко скористався лише в кінцівці. На 84-й хвилині статус-кво відновив Антуан Грізманн, а на самих останніх секундах Луїс Суарес відзначився з пенальті.

У паралельній грі Ліверпуль на виїзді познущався над Порту, здобувши перемогу з рахунком 5:1. Дублями відзначилися Мохамед Салах і Роберто Фірміно, а ще один гол забив Садіо Мане.