Тепер необхідно обігравати ЦСКА. Зоря крупно поступилася Ромі

Футбол 21:36 - 30 вересня 2021

Моурінью повністю переграв Скрипника

Твіттер Роми

Зоря в Запоріжжі поступилась Ромі (0: 3) в матчі 2-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Вже на сьомій хвилині команда Жозе Моурінью вийшла вперед. Ебріма Дарбо вивів один на один Стефана Ель-Шаараві, який легко переграв Дмитра Мацапура.

Після цього в першому таймі Зоря непогано виглядала, але так і не змогла підібратися до воріт, які захищав Руй Патрісіу.

У другому таймі римлянам вдалося відзначитися ще двічі. На 66-й хвилині після подачі з кутового забив Кріс Смоллінг, а через дві хвилини Теммі Абрахам розстріляв ворота після невдалої знижки від Дмитра Фаворова.

Нагадаємо, в 1-му турі Зоря на виїзді програла норвезькому Буді-Глимт (1: 3). Вона займає останнє місце в групі.

У паралельному матчі тієї ж групи Буді-Глимт і софійський ЦСКА зіграли 0: 0.