Ярмоленко допоміг Вест Хему обіграти Рапід, Лудогорец з Пластуном програв Црвені Звезді

Футбол 23:58 - 30 вересня 2021

Молотобойці оформили другу перемогу в Лізі Європи

Uefa.com

У матчі другого туру групового етапу Ліги Європи Вест Хем зустрічався з Рапідом. Поєдинок пройшов у Лондоні і завершився перемогою молотобійців з рахунком 2:0.

Перший м'яч був забитий за участю українського вінгера Вест Хема Андрія Ярмоленка. На 29-й хвилині українець віддав пас на Антоніо, який продовжив на Райса. Деклан відправив м'яч у порожні ворота.

Ярмоленко був замінений на 75-й хвилині на Форнальса.

В інших матчах турніру команди українців програли. Лудогорец на своєму полі поступився Црвені Звезді з рахунком 0:1. Відзначимо, що український захисник болгарської команди Ігор Пластун відіграв весь матч з капітанською пов'язкою.

Півзахисник Ференцвароша Олександр Зубков вийшов на заміну на 82-й хвилині, а його команда програла на своєму полі Бетису - 1:3.