Вольова перемога Німеччини, результативна нічия Чехії та Уельсу

Футбол 23:59 - 08 жовтня 2021

Зіграні матчі відбору ЧС-2022 в групах G, E і J

DFB

Збірна Німеччини здобула вольову перемогу в домашньому поєдинку з Румунією - 2:1. На дев'ятій хвилині гостей вивів вперед Янніс Хаджі. Серж Гнабрі на 52-й хвилині зрівняв результат. Переможний м'яч на 81-й хвилині провів Томас Мюллер.

У паралельних матчах Ісландія і Вірменія зіграли внічию (1:1), а Північна Македонія на виїзді розгромила Ліхтенштейн (4:0).

Німеччина лідирує в групі J з 18-ма очками.

У групі Е збірна Естонії на своєму полі обіграла Білорусь, а Чехія на своєму полі не змогла перемогти Уельс. Зустріч закінчилася з рахунком 2:2. У цій групі беззастережне перше місце займає Бельгія, яка набрала 16 очок в 6 матчах. У Чехії та Уельсу по 8 очок

Збірна Латвії на своєму полі програла Нідерландам - ​​0:1. Переможний гол забив Деві Классен на 19-й хвилині.

В інших матчах групи G Норвегія і Туреччина (1:1) зіграли внічию, а Чорногорія розгромила Гібралтар (3:0).

Перше місце в групі займають Нідерланди (16 очок), друга - Норвегія (14).