Кривенцов - про перемогу над Маріуполем: "У мене є питання до своїх гравців"

Футбол 17:59 - 16 жовтня 2021

Металіст 1925 добув вольові три очки

Головний тренер Металіста 1925 Валерій Кривенцов підвів підсумки матчу 11-го туру УПЛ з Маріуполем (2: 1).

"У мене питання до гравців, чому перший тайм у нашому виконанні був не дуже. Припускалися багатьох помилок в перестроюванні, дали створити Маріуполю достатню кількість моментів, щоб рахунок був великий.

У перерві нічого не сказав. Ми завжди говоримо одне і теж, в чому помилки, що не виходить, у чому треба змінитися або поліпшити. Другий тайм у нашому виконанні був хорошим, хлопці діяли правильно, фактично не давали Маріуполю проводити контратаки, за винятком декількох моментів, і самі створили велику кількість.

Гол Марлісона був переломним. Після нього і команда повірила, що вона може витягнути гру, а ми хлопцям говорили про це в перерві. Звичайно, хочу відзначити всіх хлопців, які вийшли на заміну, тому що вони підсилили гру, на відміну, напевно, від Маріуполя, у них навпаки", - сказав Кривенцов в ефірі телеканалу Футбол 1.

Металіст +1925 посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 16 очок.