Баварія познущалася над Байєром в матчі лідерів Бундесліги

Футбол 18:28 - 17 жовтня 2021

Знищили всю інтригу ще в першому таймі

Баварія на виїзду розгромила Байєр (5:1) в центральному матчі 8-го туру Бундесліги.

Всі питання чемпіони Німеччини зняли ще в першому таймі, коли забили п'ять м'ячів. Причому чотири голи мюнхенці оформили за вісім хвилин - в проміжку з 29-ї по 37-у хвилину. Дублем відзначилися Роберт Левандовскі і Серж Гнабрі, а ще один гол забив Томас Мюллер.

Після перерви Байєр зумів відповісти єдиним результативним ударом Патріка Шика.

Баварія з 19 очками в активі одноосібно очолила Бундеслігу. Боруссія Дортмунд з 18 балами йде другою, а Байєр з 16 очками займає третю позицію.