З третьої спроби. Наполі забив Торіно єдиний переможний гол

Футбол 21:12 - 17 жовтня 2021

Неаполітанці залишаються непереможними у чемпіонаті Італії

Наполі

Твіттер Наполі / автор невідомий

Команда Лучано Спаллетті у домашній грі 8-го туру Серії А з великими труднощами зломила опір гостей з Турина.

На 27-й хвилині Інсін’є не реалізував пенальті та втратив можливість вивести Наполі у матчі вперед. На 57-й хвилині Ді Лоренцо відзначився голом, але арбітр матчу після допомоги з боку ВАР взяття воріт скасував.

Лише на 81-й хвилині мети досяг удар Осімхена, якому асистував Елмас. 1:0 - перемігши, Наполі повернувся на першу позицію у турнірній таблиці Серії А. У підопічних Спаллетті 24 очка з 24-х можливих. Торіно йде на 12 місці з 8 пунктами.