Чорноморець з 20-ї хвилини грав у більшості, але програв Вересу

Футбол 21:24 - 18 жовтня 2021

Одеситам дуже не щастило в завершальній стадії

Сайт УПЛ

Чорноморець на своєму полі мінімально програв Вересу (0:1) в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на 18-й хвилині Вересу вдалося вийти вперед. Причому гол організували брати-близнюки Пасічі. Геннадій виконав простріл з лівого флангу, а Євген вразив ворота з кількох метрів.

А вже через дві хвилини команда Юрія Вірта залишилася в меншості. Пряму червону картку за фол на Мохаммеді Кадірі отримав Валерій Кучеров.

Чорноморець мав кілька чудових нагод для голу, але не зумів ними скористатися. Одесити не забили навіть з пенальті - на 66-й хвилині Богдан Когут потягнув удар від Юрія Путрі.

Одесити з 6 очками залишилися на 15-му місці. Верес з 15 балами посідає дев'яту позицію.