Ман Сіті без Зінченка розбив Брюгге Соболя, впевнена перемога Спортинга в Стамбулі

Футбол 21:40 - 19 жовтня 2021

Стартував 3-й тур групового етапу ЛЧ

Відбулися два перші матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/22.

У Групі А Манчестер Сіті на виїзді без проблем розбив Брюгге з рахунком 5:1. У першому таймі Жоау Канселу реалізував вихід сам на сам, а Ріяд Марез відзначився з пенальті.

У дебюті другого тайму Кайл Уокер увірвався в штрафну зону і технічним ударом довів рахунок до розгромного, а на 67-й хвилині дальнім ударом дебютний гол в ЛЧ забив 19-річний хавбек Коул Палмер.

Під кінець гри за Брюгге з декількох метрів забив Ханс Ванакен, але після цього Марез втік від захисників і оформив дубль.

Український універсал Ман Сіті Олександр Зінченко провів всю гру в запасі. А ось наш співвітчизник з Брюгге Едуард Соболь відіграв повний матч.

У Групі С лісабонський Спортинг набрав перші очки в турнірі, перегравши Бешикташ з рахунком 4:1. Дублем за чемпіонів Португалії відзначився Себастьян Коатес, а ще по м'ячу на рахунку Пабло Сарабії і Пауліньо. У складі турецького клубу єдиний м'яч на рахунку Кайла Ларіна.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 3-й тур

Брюгге - Манчестер Сіті 1:5
Голи: Ванакен (81) - Канселу (30), Марез (43 - пен, 84), Уокер (53), Палмер (67)

Брюгге: Міньоле, Мата, Хендрі, Нсокі (Мехеле, 79), Соболь, Соуа (ван дер Бремпт, 56), Рітс (Вормер, 56), Ванакен, Баланта (Мбамба, 68), де Кетеларе (Дост, 79), Ланг

Ман Сіті: Едерсон, Уокер, Ляпорт (Аке, 57), Рубен Діаш, Канселу, де Брюйне (Палмер, 65), Бернарду Сілва (Гюндоган, 57), Родрі (Фернандіньо, 71), Гріліш, Фоден (Стерлінг, 64 ), Марез

Бешикташ - Спортинг 1:4
Голи: Ларін (24) - Коатес (15, 27), Сарабія (пен, 44), Пауліньо (89)

Бешикташ: Дестаноглу, Розьє, Віда, Велінтон, Нсакала, П'янич, Тейшейра (Караман, 80), Соуза, Геззаль, Батшуайі, Ларін (Тере, 73)

Спортинг: Адан, Порро, Коатес, Феддаль (Нету, 90), Інасіу, Матеус Рейс (Ешгайю, 73), Сарабія (Тіагу Томаш, 84), Пальінья, Педру Гонсалвеш (Нуну Сантуш, 90), Матеуш Нунеш (Даніел Браганса, 90), Пауліньо