Реванш за торішні поразки. Реал познущався над Шахтарем у Києві

Футбол 23:53 - 19 жовтня 2021

Провальний матч у виконанні "гірників"

Твіттер Реалу

Шахтар розгромно програв Реалу (0:5) в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

По ходу першого тайму "гірники" практично ні в чому не поступалися мадридцям, але на 37-й хвилині стався нещасний випадок - Родріго виконав подачу з правого флангу на Каріма Бензема, а Сергій Кривцов зрізав м'яч у власні ворота.

Після перерви Реал включив максимальні швидкості і знищив оборону Шахтаря. На 51-й хвилині Вінісіус Жуніор забив після пасу Луки Модрича, а через п'ять хвилин на дриблінгу прибрав захисників і потужним ударом під поперечину оформив дубль. Ще через дев'ять хвилин Вінісіус оформив асист на Родріго. Остаточно Шахтар в компенсований час добив Карім Бензема.

У час, що залишився, віце-чемпіони України не зуміли відповісти хоча б чимось небезпечним.