Мбаппе раз, Мессі - два й три. ПСЖ здобув вольову перемогу над РБ Лейпциг

Футбол 23:57 - 19 жовтня 2021

Парижани вийшли в лідери групи А Ліги чемпіонів

ПСЖ

Getty Images / Photo by Matthias Hangst. Кіліан Мбаппе та Ліонель Мессі

На 9-й хвилині матчу ПСЖ проти РБ Лейпциг у французькій столиці господарів вивів вперед Мбаппе, якому асистував Дракслер. Однак ще до перерви зусиллями Андре Сілви німці рахунок зрівняли, а в дебюті другого тайму гол Мукіеле вивів їх вперед - 2:1.

Неприємний для французів результат зберігався до 67-ї хвилини, поки за справу не взявся Мессі. Спершу він виявився спритнішим за всіх перед воротами Гулачі, а через 7 хвилин реалізував пенальті після фолу з боку Сімакана. 3:2.

Вже у компенсований час поєдинку оформити дубль міг Мбаппе, але не зміг реалізувати 11-метровий.

Переможний для ПСЖ результат втримався до фінального свистка, та дозволив команді Маурісіо Почеттіно вийти на перше місце у квартеті, маючи в активі 7 очок. Другим йде Ман Сіті з 6 пунктами. Далі - Брюгге (4 очки) та РБ Лейпциг (0 пунктів).

Ліга чемпіонів. 3-й тур

Група А

ПСЖ - РБ Лейпциг - 3:2

Голи: Мбаппе, 9 (1:0). Андре Сілва, 28 (1:1). Мукіеле, 57 (1:2). Мессі, 67 (2:2). Мессі, 74 пенальті (3:2).

На 90+5 хвилині Мбаппе (ПСЖ) не реалізував пенальті.

ПСЖ: Навас, Хакімі, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш, Еррера (Вейналдум, 61), Гуйє (Данилу Перейра, 61), Верратті, Дракслер (Кере, 90), Мессі, Мбаппе.

РБ Лейпциг: Гулачі, Мукіеле, Орбан, Клостерманн (Гвардіол, 70), Сімакан (Поульсен, 83), Анхеліньо (Хенріхс, 83), Лаймер, Адамс, Айдара (Моріба, 62), Нкунку, Андре Сілва (Форсберг, 83).