Казка Шерифа перервалася. Команда Вернидуба поступилася Інтеру

Футбол 00:09 - 20 жовтня 2021

Але Шериф залишився лідером групи

Шериф на виїзді поступився Інтеру (1:3) в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 34-й хвилині Едін Джеко красивим ударом після подачі з кутового відправив м'яч прямо в дев'ятку, але в дебюті другого тайму Себастьян Тіль зрівняв рахунок чудовим пострілом зі штрафного.

Перемогу Інтеру в результаті принесли результативні удари Артуро Відаля і Стефана де Врея. Чилієць класно пробив у ближній кут після передачі Джеко, а нідерландець відзначився після розіграшу кутового.

Незважаючи на поразку, Шериф залишається лідером групи. У нього з Реалом по 6 очок, але команда Юрія Вернидуба йде вище за рахунок перемоги в особистій зустрічі. Інтер з 4 балами йде третім, а Шахтар з 1 очком замикає таблицю.