Футбол 00:12 - 20 жовтня 2021

Французький нападник міг стати героєм, а став антигероєм

Атлетіко - Ліверпуль

Getty Images / Photo by David Ramos

Зустріч Атлетіко з Ліверпулем на полы "Ванда Метрополітано" почалася з двох швидких голів у виконанні Салаха та Кейта. 2:0 - гості з Англії могли почуватися спокійно і комфортно. Однак у лавах "матрацників" знайшовся порушник спокою у візаві. Це Грізманн.

На 20-й хвилині він один гол відіграв, а на 34-й - рахунок зрівняв, оформивши дубль. Втім, інтригу, яка заново переродилася, Грізманн власноруч і вбив, отримавши пряме видалення. У меншості мадридці протрималися до 76-ї хвилини. Салах, забивши з 11-метрового, став автором дубля та приніс Ліверпуля принципову перемогу. 3:2.

У паралельному матчі Порту на своєму полі обіграв Мілан - 1:0.

На екваторі групової стадії у групі В лідирує Ліверпуль - 9 очок з 9-ти. За ним йдуть Атлетіко та Порту (по 4 пункту). Замикає квартет Мілан, який має у пасиві три невдачі.

Ліга чемпіонів. 3-й тур

Група В

Атлетіко - Ліверпуль - 2:3

Голи: Салах, 8 (0:1). Кейта, 13 (0:2). Грізманн, 20 (1:2). Грізманн, 34 (2:2). Салах, 76 пенальті (2:3).

Атлетіко: Облак, Тріпп'єр, Кондогбіа (Хіменес, 46), Феліпе, Ермосо (Льоренте, 80), Карраско, Коке, де Пауль (Лоді, 80), Лемар (Суарес, 80), Грізманн, Жоау Фелікс (Корреа, 80).

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд (Гомес, 85), Матіп, ван Дейк, Робертсон, Мілнер (Окслейд-Чемберлен, 63), Хендерсон, Кейта (Фабіньо, 46), Фірміно, Салах (Вільямс, 90), Мане (Діогу Жота, 62).