Алан Патрік: "0:5 від Реала послужить нам уроком"

Футбол 18:26 - 20 жовтня 2021

Хавбек Шахтаря прокоментував розгром в Лізі чемпіонів

Автор: Максим

ФК Шахтар

Один з лідерів Шахтаря Алан Патрік висловився про розгромну поразку від Реала в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч закінчилася з рахунком 0:5.

"Перш за все потрібно сказати про якість. Це все-таки Реал, дуже сильна команда. У першому таймі нам просто не пощастило з пропущеним голом. Можливо, якби було 0:0, то другий тайм склався трохи інакше. Після перерви ми швидко пропустили другий і третій гол, і, думаю, це позначилося на команді, нам не вдалося бути трохи більш інтенсивними в нашій грі. Реал за рахунок своїх сильних якостей створив величезну кількість моментів. Було дуже важко якось відреагувати. Можемо тільки привітати їх з перемогою .

Ми піддавалися дуже ретельному пресингу суперника, він не пропускав нас до своїх воріт. Ця гра послужить нам уроком, дасть зрозуміти, в чому ми повинні додати. Зараз потрібно обміркувати весь матч, щоб стати сильнішими.

Коли рахунок був 2:0, ми думали, що, можливо, один гол поверне нас у боротьбу, а після третього пропущеного противник взяв гру під контроль, у нас же не виходило проходити до воріт", - сказав Патрік.