Луческу - про поразку від Барселони: "Динамо могло домогтися більшого"

Футбол 22:33 - 20 жовтня 2021

Румунський фахівець залишився незадоволений першим таймом

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів з Барселоною. Поєдинок пройшов на Камп Ноу і завершився поразкою київської команди з рахунком 0:1.

"Звичайно, я незадоволений рахунком, незадоволений першим таймом. Мені сподобався другий тайм, так, як ми грали, як подолали бар'єр остраху грати з Барселоною. Ми могли добитися більшого, так, як ми грали у другому таймі, мені сподобалося.

Наші гравці повинні розуміти, що це рівень Ліги чемпіонів, на який потрібно піднятися і нам. Гравці Барселони не тільки швидкі і технічні, але також були агресивні, зробили 18 фолів.

У другому таймі ми не боялися грати, не боялися виходити в атаку. Сила Барселони сьогодні - в агресивності при пресингу в атаці", - сказав Луческу.

Динамо опустилося на четверту сходинку в групі Е, маючи в своєму активі одне очко.

Джерело: Sport.ua