Жіноча збірна України стартувала у відборі на ЧС-2023 з розгромної перемоги над Фарерами

Футбол 20:48 - 21 жовтня 2021

Без шансів для суперниць

Сайт УАФ/Павло Кубанов

Жіноча збірна України з футболу легко переграла Фарери (4: 0) в своєму першому матчі відбору на чемпіонат світу-2023.

У першому таймі українки забили два м'ячі. На 16-й хвилині ударом головою відзначився Ніколь Козлова, а перед самою перервою Роксолана Кравчук з декількох метрів замкнула простріл з лівого флангу.

На 57-й хвилині Ольга Бойченко відзначилася з пасу Надії Хаванской, а на 79-й Катерина Корсунь краще всіх розібралася під час кутового.

У вівторок, 26 жовтня, українок чекає дуже складний матч з фаворитками групи - збірної Іспанії.