Футбол 16:27 - 23 жовтня 2021

"Аристократи" майже знищили гостей з Норіджа

Челсі

Getty Images / Photo by Shaun Botterill

Команда Томаса Тухель в першій половині зустрічі 9-го туру АПЛ із Норвичем домоглася успіху тричі. 3:0.

Після відпочинку гравці Челсі продовжили домінувати, та до екватору другого тайму відправили м'яч у ворота "канарок" ще два рази. 5:0. На 65-й хвилині у Норвіча з поля був вилучений Гібсон. Чисельна перевага дозволила гравцям Челсі потім ще два рази засмутити гостей. Обидва голи провів Маунт, який став, таким чином, із хет-триком та одним ассистом кращим гравцем зустрічі. 7:0.

Вигравши, Челсі залишається лідером таблиці АПЛ з 22 очками. Норвіч перший з кінця турнірного пелотону, маючи 2 пункту.

Чемпіонат Англії. 9-й тур

Челсі - Норвіч - 7:0

Голи: Маунт, 8 (1:0). Хадсон-Одої, 18 (2:0). Джеймс, 42 (3:0). Чілуелл, 57 (4:0). Ааронс, 62 автогол (5:0). Маунт, 85 пенальті (6:0). Маунт, 90+1 (7:0).

Челсі: Менді, Джеймс, Тіаго Сілва, Рюдігер, Чалоба, Чілуелл, Ковачіч, Жоржиньо (Лофтус-Чік, 64), Маунт, Хавертц (Барклі, 70), Хадсон-Одої (Зієш, 70).

Норвіч: Крул, Ааронс, Хенлі, Гібсон, Кабак, Яннуліс (Вільямс, 46), Маклін, Ле-Мелу (Рашіца, 46), Норманн, Пуккі, Сарджент (Омобаміделе, 69).