Команди видали результативний поєдинок у 9-му турі Серії А

Салернітана - Eмполі

Getty Images / Photo by Francesco Pecoraro

В матчі Салернітана - Емполі м'яч відразу шість разів опинявся у воротах.

До перерви чотири рази відзначилися гості. До честі гравців Салернітани, в такій складній ситуації вони присутність духу не втратили, та у другому таймі два голи відіграли. Вийшла результативна перемога Емполі - 4:2.

У турнірній таблиці чемпіонату Італії Емполі займає 10 місце, маючи 12 очок, у Салернітани 4 пункту та 20 позиція.

Чемпіонат Італії. 9-й тур

Салернітана - Емполі - 2:4

Голи: Пінамонті, 2 (0:1). Кутроне, 11 (0:2). Страндберг, 13 автогол (0:3). Пінамонті, 45 пенальті (0:4). Ран’єрі, 48 (1:4). Ісмайлі, 55 автогол (2:4).

Салернітана: Белец, Айя (Дзортеа, 46), Страндберг, Ярошінскі, Ран’єрі, Кешріда (Обі, 46), Рібері, Ді Таккьо, Кастанос, Нванкво (Джуріч, 67), Гондо (Бонаццолі, 46).

Емполі: Вікаріо, Стоянович (Тонеллі, 46), Луперто, Ісмайлі, Маркіцца, Хендерсон (Штулац, 73), Хаас, Бандінеллі (Журковскі, 80), Річчі, Кутроне (Байрамі, 72), Пінамонті (Ла Мантія, 90+3).