Шахтар в більшості переграв Ворсклу

Футбол 18:57 - 23 жовтня 2021

Полтавчани створили проблеми "гірникам"

Сайт Шахтаря

Шахтар на виїзді обіграв Ворсклу (2:0) в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги.

На старті поєдинку полтавчани виглядали навіть краще свого більш іменитого суперника, але на 29-й хвилині Олів'є Тіль грубо в'їхав в Анатолія Трубіна і отримав другу жовту картку.

Скористатися чисельною перевагою Шахтар зміг лише на 65-й хвилині, коли Тете опинився першим на добиванні і забив у порожні ворота. Через 14 хвилин другий гол "гірників" дальнім ударом оформив Манор Соломон.

Завдяки цій перемозі Шахтар зберіг друге місце, набравши 29 очок. Ворскла з 24 балами посідає третю позицію.