І вашим, і нашим. Мілан з автоголом та голом Ібрагімовіча здолав Болонью

Футбол 23:49 - 23 жовтня 2021

Команда Стефано Піолі здобула складну перемогу

Мілан

Getty Images / Photo by Mario Carlini

У гостьовій грі 9-го туру чемпіонату Італії "россонері" добилися комфортної переваги над Болоньєю, але на початку другого тайму за три хвилини її розгубили - 2:2. Сталося це не без конфузного автоголу у виконанні Златана Ібрагімовича. До всього іншого, Болонья з 20-ї хвилини грала удесятьох.

А на 58-й хвилині господарі і зовсім залишилися вдев'ятьох. Мілан же в такій ситуації зміг дотиснути суперника лише у заключні хвилини, коли забили Беннасер та Ібрагімович, який реабілітувався на автогол. 4:2.

У таблиці італійського чемпіонату Мілан займає 2 місце, маючи 22 очки. Болонья йде на 8 позиції з 12 пунктами.

Чемпіонат Італії. 9-й тур

Болонья - Мілан - 2:4

Голи: Рафаел Леау, 16 (0:1). Калабрія, 35 (0:2). Ібрагімович, 49 автогол (1:2). Барроу, 52 (2:2). Беннасер, 84 (2:3). Ібрагімович, 90 (2:4).

Болонья: Скорупскі, де Сільвестрі, Медель (Орсоліні, 87), Сумаро, Теате, Хікі (Дейкс, 63), Соріано, Сванберг, Домінгес (Схаутен, 63), Арнаутович (Сантандер, 83), Барроу (Бінкс, 63).

Мілан: Тетерушану, Калабрія, К'єр, Томорі, Балло-Туре (Калулу, 85), Круніч (Жиру, 60), Кастільєхо (Салемакерс, 46), Беннасер, Тоналі (Бакайоко, 46), Ібрагімович, Рафаел Леау.

Вилучені: Сумаро, 20; Соріано, 58 (обидва - Болонья).