Комітет арбітрів прояснив ситуацію щодо вилучення Тілля у матчі з Шахтарем

Футбол 13:16 - 27 жовтня 2021

Арбітр зустрічі мав рацію

Комітет арбітрів Української асоціації футболу роз'яснив трактування ігрових епізодів у матчі 12-го туру чемпіонату України між полтавською Ворсклою та донецьким Шахтарем.

"18 хвилина. Гравець №8 Ворскли спеціально зриває контратаку гравця №99 Шахтаря, заважаючи просуванню останнього і використовуючи при цьому в протиправній манері руки та корпус. Жовту картку було пред'явлено правильно за зрив перспективної атаки.

28 хвилина. Гравець №8 Ворскли вирішує зіграти ногами проти воротаря Шахтаря, завдаючи удару останньому в груди, не дбаючи про здоров'я суперника. VAR, згідно з протоколом, здійснив перевірку на можливе пред'явлення прямої червоної картки. Арбітр правильно вирішив показати жовту картку, яка стала другою для гравця у матчі",  – сказано у повідомленні суддівського комітету.

Нагадаємо, ця гра відбулася минулої суботи, 23 жовтня, і закінчилася перемогою гостей із рахунком 2:0. Обидва голи «гірники» забили здебільшого. Ще в першому таймі за дві жовті картки поле залишив лідер Ворскли Олів'є Тілль.