Баварія пропустила п'ять голів і вилетіла з Кубка Німеччини, Байєр програв клубу Другої Бундесліги

Футбол 23:47 - 27 жовтня 2021

Дивовижний день у 1/16 фіналу Кубка Німеччини

Сьогодні відбулося ще 7 матчів 1/16 фіналу Кубка Німеччини.

Шокуючої поразки з рахунком 0:5 зазнала Баварія у матчі проти Борусії з Менхенгладбаху! Лише за 21 хвилину чемпіони Німеччини пропустили аж три м'ячі. Дублем відзначився Ремі Бенсебаїні, а у самому дебюті гри перший гол за клуб забив Куадіо Коне.

Після перерви "жеребці" не зупинилися та шокували мюнхенців двома голами від Бріля Емболо.

Баварія другий сезон поспіль залишила Кубок Німеччини на стадії 1/16 фіналу. Минулого розіграшу вона у серії пенальті програла скромному Хольштайну з Кіля.

Ще однією сенсацією став виліт Байєра від середняка Другої Бундесліги Карлсруе з рахунком 1:2.