Зінченко – найкращий гравець Ман Сіті у матчі з Вест Ґемом, Ярмоленко – один із найгірших у "молотоб

Футбол 09:20 - 28 жовтня 2021

Українці на різному рівні провели кубковий поєдинок

Зінченко - Ярмоленко

Getty Images / Photo by Justin Setterfield. Олександр Зінченко та Андрій Ярмоленко

За підсумками матчу 1/8 фіналу Кубка англійської ліги Вест Ґем - Манчестер Сіті (0:0, пен. 5-3) Олександр Зіненко отримав від авторитетного порталу WhoScored оцінку 7,5. Це найвищий бал у лавах "городян".

Олександр за гру заблокував 2 удари, двічі виніс м'яч, 1 раз здійснив перехоплення, виграв 4 верхові дуелі з 4, 116 разів торкнувся м'яча, віддав 78 точних передач з 88 (89%), завдав 1 удару у ворота та провів 1 успішне обведення при 2 спробах.

Ярмоленко у свою чергу удостоєний 6,2 бала. Менше у Вест Ґемі тільки у Владіміра Цоуфала, який вийшов на заміну на 82-й хвилині (6,0). Також 6,2 бали у Мануеля Лансіні.

Провівши у грі 62 хвилини, Андрій Ярмоленко жодного разу не пробив у створ чи повз (тільки 1 заблокований удар), жодного разу не пішов у обведення, не створив жодного гольового моменту, 18 разів торкнувся м'яча, віддав 9 точних передач із 11 (82 %) та програв усі 3 верхові дуелі.