Наставник Чорноморця: "Перший забитий м'яч Шахтаря вибив нас із колії"

Футбол 15:28 - 28 жовтня 2021

Юрій Мороз розповів, чого не вистачило його команді у матчі з донецьким грандом

Footballua.tv

Наставник одеського Чорноморця Юрій Мороз прокоментував поразку від донецького Шахтаря (0:3) у матчі 1/8 фіналу Кубка України.

"Я розділив би гру на два тайми. У першому таймі ми чинили опір. Не можу сказати, що мали можливості забити, але намагалися, грали на контратаках, були надійними в грі в обороні. Але в другому таймі хлопцям, мабуть, не вистачило сил. Перший пропущений м'яч вибив команду з колії.

Давайте не забувати про рівень суперника, все ж таки в Шахтарі хлопці більш майстерні та сильніші індивідуально. Сьогодні наша команда не мала того контролю м'яча, який ми весь час вимагаємо. У перерві ми просили команду трохи додати в русі, особливо коли володіємо м'ячем. Також просили більше грати через фланги", - сказав Мороз.

Джерело: Футбол 1/2/3