Шахтар без проблем розібрався з Десною

Футбол 18:59 - 30 жовтня 2021

"Гірники" забили чотири м'ячі

Твіттер Шахтаря

Шахтар на своєму полі впевнено обіграв Десну (4:1) у матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на 9-й хвилині "гірники" вийшли вперед. Після прострілу від Додо у порожній кут м'яч відправив Манор Соломон. Шахтар продовжував контролювати хід гри, але на 23-й хвилині Десна перетворила на гол першу ж свою атаку. Владлен Юрченко вивів віч-на-віч із воротарем Дениса Безбородька і той не залишив шансів Анатолію Трубіну.

За чотири хвилини після пропущеного м'яча Шахтар знову повів у рахунку. Блискучий дальній удар вдався Георгію Судакову. Ну а після перерви з-за меж штрафного майданчика забив Тете, а Фернандо замкнув простріл все того ж Судакова.

Шахтар залишився на другому місці. Його відставання від Динамо складає три очки. Десна із 18 балами йде на дев'ятій позиції.