Ман Сіті без Зінченка зазнав сенсаційної поразки, Ліверпуль дозволив Челсі піти у відрив

Футбол 19:23 - 30 жовтня 2021

Несподіваний початок туру до АПЛ

Відбулося ще п'ять матчів 10-го туру АПЛ.

Манчестер Сіті на своєму полі дуже несподівано поступився Крістал Пелас (0:2). У самому дебюті матчу відзначився Вілфрід Заа, а наприкінці гри крапку в матчі поставив Конор Галагер. Весь другий тайм команда Пепа Гвардіоли грала вдесятьох через вилучення Емеріка Ляпорта.

Український лівий захисник Ман Сіті Олександр Зінченко всю гру провів у запасі.

Несподівану осічку припустив Ліверпуль, який удома не переграв Брайтон. На 4-й хвилині забив Джордан Хендерсон, а за 20 хвилин Садіо Мане подвоїв перевагу. Але "чайки" зуміли відігратися завдяки голам Енока Мвепу та Леондро Троссара.

Відірватися від Ліверпуля та Ман Сіті вдалося Челсі. Команда Томаса Тухеля на виїзді розібралася із Ньюкаслом. Дубль на рахунку Ріса Джейма, а ще гол із пенальті забив Жоржіньо.