Фіорентина завдяки хет-трику Влаховича розгромила Спецію. Коваленко відіграв весь матч

Футбол 18:26 - 31 жовтня 2021

Українець не допоміг команді Тьяго Мотти уникнути поразки

Фіорентина на своєму полі розібралася зі Спецією (3:0) у матчі 11-го туру Серії А.

Усі три голи у матчі забив найкращий бомбардир Фіорентини Душан Влахович. На 44-й хвилині він реалізував пенальті, а після перерви спочатку класно пробив після передачі Альваро Одріосоли, а потім розстріляв воротаря з пасу Хосе Кальєхона.

Український півзахисник Спеції Віктор Коваленко, права на якого належать Аталанті, вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч.

Неймовірний камбек вдався Емполі, який поступався Сассуоло 0:1, але вирвав перемогу завдяки голам на 83-й та першій компенсованій хвилині.