Металіст-1925 вдруге за тиждень пропустив 5+ м'ячів. На цей раз від Зорі

Футбол 21:34 - 31 жовтня 2021

Легка перемога команди Скрипника перед важливим матчем у Лізі конференцій

Сайт УПЛ

Зоря легко розгромила на виїзді Металіст-1925 (6:1) у матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на 6-й хвилині гри харків'ян вивів уперед Андрій Ременюк, який вибіг віч-на-віч із Дмитром Мацапурою і перекинув його. Але це єдине, чим за весь матч може похвалитися команда Валерія Кривенцова.

Ще до перерви Зоря зуміла вийти вперед. Аллах'яр Сайядманеш зрівняв рахунок із кількох метрів після пасу Олександра Гладкого, а наприкінці тайму досвідчений нападник відзначився і сам у результаті прострілу з правого флангу.

Після перерви Сайядманеш та Гладкий оформили дублі, п'ятий гол на рахунку ганського форварда Овусу-Фрімпонга, а крапку ефектним ударом поставив Ахмед Алібеков.

З 66-ї хвилини Металіст-1925 грав удесятьох. Свою команду підвів Михайло Шершень.

Цей тиждень вийшов просто жахливим для харків'ян. Перед цим вони поступилися Олександрії з рахунком 2:5 у 1/8 фіналу Кубка України.

УПЛ. 13-й тур

Металіст-1925 – Зоря 1:6
Голи: Ременюк (6) - Аллах'яр (9, 55), Гладкий (38, 71), Фрімпонг (77), Алібеков (90+2)

Металіст-1925: Сидоренко, Єрмаков, Кверквелія, Шершень, Ченбай, Габелок, Савін, Криськів, Батюшин (Фабіньо, 70, Квакіч, 79)), Ременюк (Протасов, 79), Марлісон (Зубков)

Зоря: Мацапура, Фаворов, Імереков, Вернідуб, Снурніцин (Жуніньо, 72), Громов (Нагнойний, 72), Хомченовський, Булеца, Шахаб (Кристіан, 76), Гладкий, Аллахьяр (Фрімпонг, 76)