1

Пенальті все вирішив. Шахтар мінімально обіграв Маккабі Тель-Авів

Футбол 21:22 - 25 лютого 2021

Чемпіони України очікувано пройшли в 1/8 фіналу Ліги Європи

Шахтар на своєму полі мінімально переграв Маккабі Тель-Авів (1:0) в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи-2020/21.

У першому таймі Маккабі здивував своєю атакуючої грою, створивши низку небезпечних моментів. Чемпіони Ізраїлю завдали 8 ударів, а в одному з епізодів м'яч двічі влучив у каркас.

Після перерви вирішальну роль в матчі зіграв пенальті, який заробив Тете. До точки підійшов Жуніор Мораес і без проблем переграв Даніеля Тененбаума. Для нападника Шахтаря це перший гол з 8 листопада минулого року, коли він відзначився в матчі з Динамо Київ (3:0).